Satysfakcja gwarantowana

Sklep internetowy www.bieliznadokarmienia.pl w celu zapewnienia najlepszej jakości obsługi Klientów zapewnia:

- PRZYJAZNE WYSZUKIWANIE ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU i PRODUKTU

Mając na uwadze fakt, że różni producenci stosują różne tabele rozmiarów specjalnie zaprojektowane wyszukiwarki ułatwią dobranie odpowiedniego rozmiaru bielizny. Na stronie głównej w wyszukiwarce „Jak dobrać rozmiar” wystarczy wpisać swoje wymiary po kliknięciu "szukaj" pojawią się na stronie produkty w odpowiednich rozmiarach.

Możliwe jest również filtrowanie produktów wg. kryteriów: producent, obwód pod biustem, wielkość miseczki, rozmiar konfekcyjny czy kolor oraz sortowanie względem ceny, nazwy, dostępności czy popularności.

Wszystko po to by maksymalnie ułatwić wybór odpowiedniego produktu.

W dziale Porady Brafiterki można znaleźć cenne wskazówki jak dobrać odpowiedni biustonosz oraz odpowiedzi na często zadawane pytania.  

- BEZPROBLEMOWY ZWROT LUB WYMIANĘ PRODUKTÓW

Zakupiony produkt można wymienić w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania.

- BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ PRODUKTÓW

Standardowo, produkty są wysyłane listem poleconym. Koszt takiej przesyłki wynosi 0 zł.
Jeśli dostawa produktu odbywa się w formie przesyłki priorytetowej za pobraniem należy dopłacić 13,50 zł, a jeśli w formie przesyłki kurierskiej należy dopłacić 29,00 zł.

- DOGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem na rachunek bankowy lub przy odbiorze, czyli za tzw. pobraniem. Wybór zależy od preferencji Klienta.

- GRATYFIKACJĘ KLIENTÓW

Doceniamy Klientów, którzy dokonali większych zakupów w naszym sklepie oraz tych którzy polecili go innym. Więcej szczegółów o promocji "Kup 2 +1 za pół ceny" oraz „Poleć nas i odbierz kupon rabatowy na 50 PLN”

- ZACHOWANIE PRYWATNOŚCI

W celu złożenia zamówienia, Klient nie ma obowiązku rejestracji konta w sklepie.
Aby ułatwić obsługę stałych Klientów, wprowadziliśmy opcjonalną ich rejestrację. Jest ona możliwa przy dokonywaniu pierwszych zakupów w naszym sklepie. Przy kolejnych zakupach można posługiwać się loginem (unikalnym identyfikatorem klienta) i hasłem podanym podczas rejestracji w trakcie pierwszych zakupów.

- WYSYŁANIE JAKO PREZENT

Na życzenie możemy gustownie zapakować zamówiony produkt i wysłać pod wskazany adres jako prezent dołączając bilecik z dedykacją.
 

Wszystkie pola są wymagane.