Wyślij jako prezent

Sklep www.bielizanadokarmienia.pl oferuje możliwość wysłania zamówionych produktów jako prezentu.

Na życzenie możemy gustownie zapakować zamówiony produkt i wysłać pod wskazany adres jako prezent dołączając bilecik z dedykacją.

Forma ta sprawdza się szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz przy osobistych świętach Naszych Najbliższych takich jak Imieniny, Urodziny, Narodziny Dziecka. Daje ona możliwość sprawienia Osobom Najbliższym miłej i wyjątkowej niespodzianki!

Prosimy o zaznaczenie w Uwagach do zamówienia: "Wyślij jako prezent". Pozostałe uwagi dot. szczegółów pakowania prezentu prosimy przesłać na adres: sklep(at)bieliznadokarmienia.pl.
 

 

Wskazówki dla Panów

Panowie, jesteście zawsze miłymi gośćmi w www.bieliznadokarmienia.
Opinia, że każda kobieta lubi dostawać prezenty, a tym bardziej od mężczyzn jest od dawna znana wszystkim.
Panowie, poniżej dla Was podpowiedzi, jak łatwiej i „trafnie” dokonać zakupów w Salonie Bielizny Damskiej.

Jednak, zanim zagościcie u nas, prosimy o wcześniejsze przygotowanie się.

Nie będzie to ciężka praca, ale raczej praca detektywistyczna;

- Podejrzyjcie jaką bieliznę nosi Wasza Ukochana, czy kolorową, czy raczej jednobarwną, czy przezroczystą, czy koronkową itd.

- Następną ważną rzeczą jaką musicie znać to - rozmiar. I tutaj pojawiają się drobne problemy. Ale już wszystko wyjaśniamy. Biustonosz kupuje się w konkretnym rozmiarze ( to są cyfry z obwodem oraz literka określająca wielkość miseczki). Każdy biustonosz ma wszytą metkę od wewnętrznej strony. Zatem, gdy nikt nie widzi, proszę podejrzyjcie co jest tam napisane; może być np. 32G, 36DD, 75B, 65F itd, no i oczywiście zapiszcie sobie, bo pomylenie cyferek i literek może skutkować nietrafionym rozmiarem.

I właściwie to wszystko co musicie wiedzieć, aby sprawić piękny biustonoszowy prezent. Ale….. Życie lubi płatać figle i może okazać się, że metka jest sprana, albo w ogóle jej nie ma np. została obcięta przez użytkowniczkę, bo przeszkadzała.
Wówczas proponujemy, skierować pytanie do przyjaciółki Swojej Ukochanej, o Jej rozmiar bielizny

Jeszcze tylko jedna uwaga; gdy będziecie Panowie zamawiać bieliźniany prezent, proszę wpiszcie w zamówienu w uwagach Pakowanie na prezent. Wówczas my odkleimy cenę, ale samej metki nie usuniemy. Wasza ukochana będzie miała 14 dni na wymianę lub zwrot produktu.

Paragon zostanie przesłany pocztą na dane zamawiającego. Proszę również zachować paragon. Zarówno oryginalna metka jak i paragon są konieczne do ewentualnej reklamacji, wymiany czy zwrotu. Mamy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, niemniej jednak warto o tym pamiętać.

Życzymy udanych zakupów.

Wszystkie pola są wymagane.