Warunki i koszty dostawy

Standardowo, kupując produkty w naszym sklepie nie płacisz za przesyłkę bez względu na wartość zamówienia. Takie przesyłki są wysyłane listem poleconym.

W formularzu zamówienia możesz wybrać inne opcje: przesyłka priorytetowa za pobraniem lub przesyłka kurierska.

Koszty poszczególnych opcji doręczenia przesyłki wynoszą:
- Przesyłka listem poleconym (Poczta Polska): 0 zł
- Przesyłka pocztowa priorytetowa za pobraniem (Poczta Polska): dopłata 13,50 zł (lub więcej w zależności od wagi zamówienia)
- Przesyłka kurierska: dopłata 29,00 zł

Przesyłki dostarczane przez Pocztę Polską powinny być doręczone w ciągu 1 - 3 dni roboczych od daty nadania.
Przesyłki kurierskie standard powinny być doręczone w ciągu 1 - 2 dni roboczych od daty nadania.

Przy każdym produkcie, w opisie podany jest przybliżony czas oczekiwania na jego wysłanie (w dniach roboczych). Czas potrzebny na przygotowanie produktu należy doliczyć do czasu doręczenia przez Pocztę Polską lub kuriera.

Warto wiedzieć

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są profesjonalnie pakowane. Zamówione produkty są pakowane w karton, bądź w kopertę bąbelkową odpowiednio zabezpieczającą zawartość zamówienia przed uszkodzeniem.

W każdej paczce zamieszczamy dowód zakupu.

Odbierając paczkę na poczcie, bądź u listonosza/kuriera prosimy zwrócić uwagę czy paczka nie jest naruszona tzn. czy nie jest naruszona taśma samoprzylepna oraz czy paczka nie nosi śladów uszkodzenia.

W przypadku wątpliwości prosimy o komisyjne otwarcie przesyłki w urzędzie pocztowym. Mogą Państwo także odczytać z paczki wagę przesyłki i porównać ją z realną wagą otrzymanej paczki.

W przypadku wątpliwości co do stanu przesyłki kurierskiej mogą ją Państwo otworzyć komisyjnie razem z kurierem. Prosimy sporządzić wtedy protokół otwarcia przesyłki.

Wszystkie pola są wymagane.