14 dni na zwrot

1. Zakupiony towar można zwrócić w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania.

2. W przypadku chęci zwrotu produktu prosimy, przed wysłaniem paczki, o wcześniejszą informację mailową (na adres sklep(at)bieliznadokarmienia.pl) lub telefoniczną (tel. 881 370 991). Brak powiadomienia o zwrocie znacznie wydłuży procedurę zwrotu.
Temat maila : „Zwrot zamówienia nr .....”
W treści należy podać nazwę zwracanego towaru, ilość, rozmiar oraz cenę zakupu. Prosimy również o dołączenie numeru konta oraz danych do przelewu.

3. Warunkiem zwrotu produktów jest: produkt nie może być zniszczony lub uszkodzony, dotyczy to także oryginalnych opakowań, musi być ponadto czysty i pozbawiony zapachu (np. perfumy, dezodoranty, dym papierosowy) posiadać wszystkie metki oraz dodatkowe akcesoria jeśli są załączone do danego modelu (np. zapasowe ramiączka, poduszki w biustonoszach).

4. Do zwracanego produktu należy dołączyć dowód sprzedaży.

5. Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na Państwa rachunek bankowy w ciągu 7 dni po otrzymaniu przez nas produktu.

6. Niewłaściwe zabezpieczenie zwracanego towaru może być podstawą do wykluczenia prawa zwrotu z winy kupującego (zalecamy odesłanie produktu w naszych opakowaniach transportowych).

7. Jeżeli odsyłana bielizna zostanie zniszczona, zgnieciona na skutek niewłaściwego zapakowania, sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody.

8. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

9. Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu produktu, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły na Poczcie Polskiej.

10. Zwroty prosimy kierować na adres:
www.bieliznadokarmienia.pl
ul. Polnej Róży 1/1415
02-798 Warszawa
Z dopiskiem: ZWROT

11. Produkt, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłanie po upływie wymaganego terminu, nie zawierający rachunku, bez metek lub oryginalnego opakowania, zabrudzony, używany, itp.) będzie odesłany na koszt Klienta.

Wszystkie pola są wymagane.